WW1FT511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT511R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW1FT511R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 511 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW1FT511R.pdf2.WW1FT511R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW1FT511R
Številka dela WW1FT511R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 422344 pcs Podatkovni list 1.WW1FT511R.pdf2.WW1FT511R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serija WW Odpornost 511 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 1 511 1% R