WW12FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT604R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW12FT604R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 604 OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW12FT604R.pdf2.WW12FT604R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW12FT604R
Številka dela WW12FT604R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 604 OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 280932 pcs Podatkovni list 1.WW12FT604R.pdf2.WW12FT604R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serija WW Odpornost 604 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW H 604 1% R