WW10JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW10JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW10JB100R.pdf2.WW10JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW10JB100R
Številka dela WW10JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140316 pcs Podatkovni list 1.WW10JB100R.pdf2.WW10JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija WW Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 10 100 5% B