WVM7JB680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WVM7JB680R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 680 OHM 7W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.WVM7JB680R.pdf2.WVM7JB680R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WVM7JB680R
Številka dela WVM7JB680R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 680 OHM 7W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126119 pcs Podatkovni list 1.WVM7JB680R.pdf2.WVM7JB680R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Serija WVM Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.579" (40.11mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 680 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound