WVM5JB2R20
pregled izdelka
Številka dela: WVM5JB2R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.WVM5JB2R20.pdf2.WVM5JB2R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WVM5JB2R20
Številka dela WVM5JB2R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158750 pcs Podatkovni list 1.WVM5JB2R20.pdf2.WVM5JB2R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Serija WVM Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.047" (26.60mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound