WRF2JT100R
pregled izdelka
Številka dela: WRF2JT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 2W 100 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF2JT100R.pdf2.WRF2JT100R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF2JT100R
Številka dela WRF2JT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 2W 100 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3103 pcs Podatkovni list 1.WRF2JT100R.pdf2.WRF2JT100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serija WRF Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WRF 2 100 5% R