WRF1JB680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WRF1JB680R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES WW 1W 680 OHM 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WRF1JB680R.pdf2.WRF1JB680R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRF1JB680R
Številka dela WRF1JB680R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 1W 680 OHM 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5224 pcs Podatkovni list 1.WRF1JB680R.pdf2.WRF1JB680R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -80/ +900ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Serija WRF Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WRF 1 680 5% A