WCB5JB2K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WCB5JB2K50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.5K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WCB5JB2K50.pdf2.WCB5JB2K50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WCB5JB2K50
Številka dela WCB5JB2K50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.5K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184332 pcs Podatkovni list 1.WCB5JB2K50.pdf2.WCB5JB2K50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija WCB Odpornost 2.5 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound