VM5JB8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM5JB8R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM5JB8R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 8.2 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.VM5JB8R20.pdf2.VM5JB8R20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM5JB8R20
Številka dela VM5JB8R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.2 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 883495 pcs Podatkovni list 1.VM5JB8R20.pdf2.VM5JB8R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija VM Odpornost 8.2 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 8.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound