VM5JB51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM5JB51R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM5JB51R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 51 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.VM5JB51R0.pdf2.VM5JB51R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM5JB51R0
Številka dela VM5JB51R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 777771 pcs Podatkovni list 1.VM5JB51R0.pdf2.VM5JB51R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija VM Odpornost 51 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 51 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound