VM2JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM2JB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM2JB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 2W 10 OHM 2W 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM2JB10R0.pdf2.VM2JB10R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM2JB10R0
Številka dela VM2JB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 2W 10 OHM 2W 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 911638 pcs Podatkovni list 1.VM2JB10R0.pdf2.VM2JB10R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija VM Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 2 10 5% B
VM2105%B
VM2105%B-ND
VM210JB
VM210JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound