VM10JB7R50
pregled izdelka
Številka dela: VM10JB7R50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 7.5 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: VM10JB7R50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM10JB7R50
Številka dela VM10JB7R50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282303 pcs Podatkovni list VM10JB7R50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serija VM Odpornost 7.5 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.417" (36.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 7.5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound