VM10JB2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM10JB2R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM10JB2R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 10W 2.2 OHM 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM10JB2R20.pdf2.VM10JB2R20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM10JB2R20
Številka dela VM10JB2R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 10W 2.2 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 313354 pcs Podatkovni list 1.VM10JB2R20.pdf2.VM10JB2R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serija VM Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 10 2.2 5% B