SM6227FT412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT412R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM6227FT412R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 412 OHM 1% 3W 6227
Podatkovni listi: 1.SM6227FT412R.pdf2.SM6227FT412R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM6227FT412R
Številka dela SM6227FT412R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1% 3W 6227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180404 pcs Podatkovni list 1.SM6227FT412R.pdf2.SM6227FT412R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6227 Velikost / dimenzija 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Serija SM Odpornost 412 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6227 J-Lead Druga imena SM 3 412 1% R