SM4124FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT604R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM4124FT604R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 604 OHM 1% 2W 4124
Podatkovni listi: 1.SM4124FT604R.pdf2.SM4124FT604R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM4124FT604R
Številka dela SM4124FT604R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 604 OHM 1% 2W 4124 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 241724 pcs Podatkovni list 1.SM4124FT604R.pdf2.SM4124FT604R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4124 Velikost / dimenzija 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serija SM Odpornost 604 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4124 J-Lead Druga imena SM 2 604 1% R