RVC0402FT82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RVC0402FT82K5
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82.5K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RVC0402FT82K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RVC0402FT82K5
Številka dela RVC0402FT82K5 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82.5K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2074561 pcs Podatkovni list RVC0402FT82K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RVC Odpornost 82.5 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 82.5 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Sestava Thick Film