RV511K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV511K07T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV511K07T
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: RV511K07T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV511K07T
Številka dela RV511K07T Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188048 pcs Podatkovni list RV511K07T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija RV
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena RV511K07TCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 415V
Največji AC volt 320V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 31J natančen opis 510V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RV5MJKUAL-S1
RV5MJKUAL-S1
Proizvajalci: Belden
Opis: REVCONN CAT5E JACK ALMOND
Na zalogi: 10482 pcs
Prenesi:
RFQ
RV511K10T
RV511K10T
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM