RSPF3JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSPF3JA100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF3JA100R.pdf2.RSPF3JA100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF3JA100R
Številka dela RSPF3JA100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 580810 pcs Podatkovni list 1.RSPF3JA100R.pdf2.RSPF3JA100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSPF Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF 3 100 5% T