RSPF2JT100K
pregled izdelka
Številka dela: RSPF2JT100K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSPF2JT100K.pdf2.RSPF2JT100K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSPF2JT100K
Številka dela RSPF2JT100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1811100 pcs Podatkovni list 1.RSPF2JT100K.pdf2.RSPF2JT100K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -200/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serija RSPF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSPF 2 100K 5% R