RSMF5JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF5JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF5JB100R.pdf2.RSMF5JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF5JB100R
Številka dela RSMF5JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 378109 pcs Podatkovni list 1.RSMF5JB100R.pdf2.RSMF5JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSMF Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 5 100 5% A