RSMF3JB22K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB22K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB22K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 22K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB22K0.pdf2.RSMF3JB22K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB22K0
Številka dela RSMF3JB22K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1349069 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB22K0.pdf2.RSMF3JB22K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSMF Odpornost 22 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 3 22K 5% A