RSMF3JB1R20
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF3JB1R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF3JB1R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.2 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF3JB1R20.pdf2.RSMF3JB1R20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF3JB1R20
Številka dela RSMF3JB1R20 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 1.2 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1325628 pcs Podatkovni list 1.RSMF3JB1R20.pdf2.RSMF3JB1R20.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serija RSMF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RSMF3JB1R20 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 1.2 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 1.2 OHM 3W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Oxide Film