RSMF2JB5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB5R60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2JB5R60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.6 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2JB5R60.pdf2.RSMF2JB5R60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2JB5R60
Številka dela RSMF2JB5R60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3102393 pcs Podatkovni list 1.RSMF2JB5R60.pdf2.RSMF2JB5R60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 5.6 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSMF 2 5.6 5% A