RSMF2FT73R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT73R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2FT73R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 73.2 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2FT73R2.pdf2.RSMF2FT73R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2FT73R2
Številka dela RSMF2FT73R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 73.2 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1554900 pcs Podatkovni list 1.RSMF2FT73R2.pdf2.RSMF2FT73R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 73.2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 73.2 1% R