RSMF2FB39R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB39R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF2FB39R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 39.2 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF2FB39R2.pdf2.RSMF2FB39R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF2FB39R2
Številka dela RSMF2FB39R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39.2 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1501234 pcs Podatkovni list 1.RSMF2FB39R2.pdf2.RSMF2FB39R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSMF Odpornost 39.2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 2 39.2 1% A