RSF3JB12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB12R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF3JB12R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 12 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF3JB12R0.pdf2.RSF3JB12R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF3JB12R0
Številka dela RSF3JB12R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 608577 pcs Podatkovni list 1.RSF3JB12R0.pdf2.RSF3JB12R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serija RSF Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 3 12 5% A
RS 3 12 5% A-ND
RS3125%A
RS3125%A-ND
RS312JA
RS312JA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film