RSF2JB330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB330R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JB330R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 330 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JB330R.pdf2.RSF2JB330R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JB330R
Številka dela RSF2JB330R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2415000 pcs Podatkovni list 1.RSF2JB330R.pdf2.RSF2JB330R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS2330JA
RS2330JA-ND
RSF 2 330 5% A
RSF 2 330 5% A-ND