RSF2JB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB150K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JB150K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JB150K.pdf2.RSF2JB150K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JB150K
Številka dela RSF2JB150K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2394833 pcs Podatkovni list 1.RSF2JB150K.pdf2.RSF2JB150K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSF 2 150K 5% A
RSF 2 150K 5% A-ND