RSF2JB110K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB110K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JB110K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 110K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JB110K.pdf2.RSF2JB110K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JB110K
Številka dela RSF2JB110K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 110K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2335278 pcs Podatkovni list 1.RSF2JB110K.pdf2.RSF2JB110K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 110 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 110K 5% A
RS 2 110K 5% A-ND
RS2110K5%A
RS2110K5%A-ND
RS2110KJA
RS2110KJA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 110 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film