RSF2FTR511
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR511 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FTR511
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.511 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FTR511.pdf2.RSF2FTR511.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FTR511
Številka dela RSF2FTR511 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.511 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1369566 pcs Podatkovni list 1.RSF2FTR511.pdf2.RSF2FTR511.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 511 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSF 2 0.511 1% R
RSF 2 0.511 1% R-ND