RSF2FB39K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB39K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FB39K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 39.2K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FB39K2.pdf2.RSF2FB39K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FB39K2
Številka dela RSF2FB39K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39.2K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1309260 pcs Podatkovni list 1.RSF2FB39K2.pdf2.RSF2FB39K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 39.2 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 39.2K 1% A
RS 2 39.2K 1% A-ND
RS239.2K1%A
RS239.2K1%A-ND
RS239.2KFA
RS239.2KFA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 39.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film