RSF1JB910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB910R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1JB910R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 910 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1JB910R.pdf2.RSF1JB910R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1JB910R
Številka dela RSF1JB910R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 910 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3181736 pcs Podatkovni list 1.RSF1JB910R.pdf2.RSF1JB910R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 1 910 5% A
RS 1 910 5% A-ND
RS19105%A
RS19105%A-ND
RS1910JA
RS1910JA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 910 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film