RSF1FT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT82K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1FT82K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1FT82K0.pdf2.RSF1FT82K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1FT82K0
Številka dela RSF1FT82K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1963377 pcs Podatkovni list 1.RSF1FT82K0.pdf2.RSF1FT82K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RSF 1 82K 1% R
RSF 1 82K 1% R-ND