RSF1FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT604R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1FT604R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 604 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1FT604R.pdf2.RSF1FT604R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1FT604R
Številka dela RSF1FT604R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 604 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1937165 pcs Podatkovni list 1.RSF1FT604R.pdf2.RSF1FT604R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 604 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 1 604 1% R
RS 1 604 1% R-ND
RS16041%R
RS16041%R-ND
RS1604FR
RS1604FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 604 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film