RSF12FT23K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSF12FT23K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF12FT23K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF12FT23K2.pdf2.RSF12FT23K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF12FT23K2
Številka dela RSF12FT23K2 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1507441 pcs Podatkovni list 1.RSF12FT23K2.pdf2.RSF12FT23K2.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Serija RSF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Druga imena RS 1/2 23.2K 1% R
RS 1/2 23.2K 1% R-ND
RS1/223.2K1%R
RS1/223.2K1%R-ND
RS1/223.2KFR
RS1/223.2KFR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RSF12FT23K2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
FIFO's 2 Razširjen opis 23.2k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL