RPC2010JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPC2010JT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RPC2010JT100R.pdf2.RPC2010JT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPC2010JT100R
Številka dela RPC2010JT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181883 pcs Podatkovni list 1.RPC2010JT100R.pdf2.RPC2010JT100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RPC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Original-Reel®