RNF2FTD243R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF2FTD243R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF2FTD243R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 243 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF2FTD243R.pdf2.RNF2FTD243R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF2FTD243R
Številka dela RNF2FTD243R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 243 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 877558 pcs Podatkovni list 1.RNF2FTD243R.pdf2.RNF2FTD243R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Serija RNF Odpornost 243 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 243 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film