RNF18FTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD82K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FTD82K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FTD82K0.pdf2.RNF18FTD82K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FTD82K0
Številka dela RNF18FTD82K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12394353 pcs Podatkovni list 1.RNF18FTD82K0.pdf2.RNF18FTD82K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 82 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1/8 T1 82K 1% R
RNF 1/8 T1 82K 1% R-ND