RNF18FTD52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD52K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FTD52K3
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 52.3K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FTD52K3.pdf2.RNF18FTD52K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FTD52K3
Številka dela RNF18FTD52K3 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 52.3K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10682824 pcs Podatkovni list 1.RNF18FTD52K3.pdf2.RNF18FTD52K3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 52.3 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/8 T1 52.3K 1% R