RNF18FTD280R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD280R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FTD280R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 280 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FTD280R.pdf2.RNF18FTD280R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FTD280R
Številka dela RNF18FTD280R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 280 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9954588 pcs Podatkovni list 1.RNF18FTD280R.pdf2.RNF18FTD280R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 280 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/8 T1 280 1% R