RNF18BAD40K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BAD40K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18BAD40K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 40.2K OHM 1/8W .1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18BAD40K2.pdf2.RNF18BAD40K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18BAD40K2
Številka dela RNF18BAD40K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 40.2K OHM 1/8W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 722999 pcs Podatkovni list 1.RNF18BAD40K2.pdf2.RNF18BAD40K2.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 40.2 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/8 T1 40.2K 0.1% T