RNF14FTD52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD52K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTD52K3
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 52.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTD52K3.pdf2.RNF14FTD52K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTD52K3
Številka dela RNF14FTD52K3 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 52.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11844706 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTD52K3.pdf2.RNF14FTD52K3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 52.3 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T1 52.3K 1% R