RNF14FTD511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD511K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTD511K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 511K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTD511K.pdf2.RNF14FTD511K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTD511K
Številka dela RNF14FTD511K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 874300 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTD511K.pdf2.RNF14FTD511K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 511 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)