RNF14FTC44K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC44K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTC44K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 44.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTC44K2.pdf2.RNF14FTC44K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTC44K2
Številka dela RNF14FTC44K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 44.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6635948 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTC44K2.pdf2.RNF14FTC44K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 44.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 44.2K 1% R