RNF14FTC124K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC124K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTC124K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 124K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTC124K.pdf2.RNF14FTC124K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTC124K
Številka dela RNF14FTC124K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 124K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5783725 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTC124K.pdf2.RNF14FTC124K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 124 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 124K 1% R