RNF14FAD47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD47K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAD47K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAD47K0.pdf2.RNF14FAD47K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAD47K0
Številka dela RNF14FAD47K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10341765 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAD47K0.pdf2.RNF14FAD47K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T1 47K 1% T