RNF14FAD255K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD255K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAD255K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 255K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAD255K.pdf2.RNF14FAD255K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAD255K
Številka dela RNF14FAD255K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 255K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11704941 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAD255K.pdf2.RNF14FAD255K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 255 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 255 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film