RNF14FAC75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC75R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAC75R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAC75R0.pdf2.RNF14FAC75R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAC75R0
Številka dela RNF14FAC75R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6837386 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAC75R0.pdf2.RNF14FAC75R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 75 1% T