RNF14FAC487K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC487K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAC487K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 487K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAC487K.pdf2.RNF14FAC487K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAC487K
Številka dela RNF14FAC487K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 487K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6352810 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAC487K.pdf2.RNF14FAC487K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 487 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 487 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film