RNF14FAC200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC200R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAC200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAC200R.pdf2.RNF14FAC200R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAC200R
Številka dela RNF14FAC200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5943987 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAC200R.pdf2.RNF14FAC200R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 200 1% T